SEZÓNA 2007/2008

14.01.2014 19:40

Tak máme za sebou docela vydařenou sezonu.Skončili jsme na krásném druhém místě a až do posledního kola jsme se ještě prali o první příčku,která by zajištovala postup do 3 třídy.Zázrak se tak nekonal ale doufáme,že příští sezonu se o postup popereme znova.Myslím si,že je tady mladé a nejlepší mužstvo za posledních pár let,které na to má a může to vykopat.Uvidíme taky v jakých sestavách budeme v přístí sezoně nastupovat,někteří hráči přemýšlí o odchodu z mužstva.Ale zase na druhou stranu by to chtělo nějaký posili třeba do záložní řady,kdo by tvořil a dirigoval hru mužstva.Ale je předčasné mluvit o tom,do tým opustí a kdo zase naopak přijde.Ted nás čéká nejdříve letní příprava do které by jsme měli dát všechno jak v nasazení tak i v docházce.

TABULKA

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. K.Vrutice "B" 18 11 3 4 37: 23 36 ( 9)

2. Nemyslovice 18 9 4 5 40: 28 31 ( 4)

3. Rejšice "B" 18 7 6 5 32: 27 27 ( 0)

4. Luštěnice "B" 18 7 3 8 31: 37 24 ( -3)

5. Bezno "B" 18 7 3 8 36: 46 24 ( -3)

6. Chotětov 18 7 2 9 43: 33 23 ( -4)

7. Skalsko "B" 18 6 5 7 40: 31 23 ( -4)

8. ROMA Benátky 18 6 4 8 29: 47 22 ( -5)

9. Kosořice "B" 18 6 3 9 32: 40 21 ( -6)

Góly : Kašpárek ( pen. )

Sestava: Tomšíček Z. - Vácha P. , Štípek , Baborák M. , Vácha F. - Kašpárek , Šona , Vonášek , Tomšíček S. - Gruncl , Jakubínský
Střídání : Bezucha , Mikulec

Sezonu sme zakončili zápasem s týmem ROMA Benátky. Tyto zápasy jsou vždy velmi vyhecované což potvrdila ostrá slovní potyčka mezi diváky ještě před začátkem zápasu. Samotný zápas už probíhal relativně v klidu až na pár ostřejších zákroků. Zápas se nám vůbec nepovedl ROMA nás přehrávala skoro po všech stránkách. Její hráči jsou velmi rychlý a mrštní a řádně prověřovali naší obranu a poprávu se ujali vedení a i nadále si vytvářeli šance. My sme však do poločasu dokázali vyrovnat když po faulu na Vonáška proměnil nařízenou penaltu Kašpárek. Ve druhé půli pokračoval tlak ROMY která si nadále vytvářela velké množství šancí, ale nedokázala je proměnit až 10 minut před koncem vyslal jeden z hráčů ROMY krásnou střelu z 25 metrů která zapadla přesně pod břevno naší branky..a tak sme poslední zápas prohráli 2:1

Skalsko"B" 0:2 FC Nemyslovice

Góly : Jakubínský, Kašpárek

Sestava: Tomšíček Z. - Vácha P. , Štípek , Baborák M. , Vácha F. - Kašpárek , Šona , Vonášek , Mikulec . - Gruncl , Jakubínský

Střídání : Brož , Bezucha , Tomšíček S. , Matějka

FC Nemyslovice 6:2 Luštěnice "B"

Góly : Vonášek, Jakubínský, Baborák, Gruncl 3x

Střídání : Brož , Bezucha , Mikulec , Matějka

stejně jako ve středečním zápase sme se dostali rychle do vedení tentokráte se sme už v desáté minutě vedli 2:0 díky dvou brankám rychlonohého Gruncla. Ale to bylo z naší strany do konce poločasu vše. Hru zcela ovládli hosté z Luštěnic.Vytvořili si spoustu šancí a na jejich polovinu sme se dostávali jen velmi těžko. Po půl hodině hry Luštěnice snížili na 2:1 a měli tlak až do konce poločasu.Jak první půle skončila tak druhá začala Luštěnice si opět začínali vytvářet tlak, ale po deseti minutách se hra vyrovnala.Po centru výborně hrajícího Gruncla zvýšil náš náskok svým prvním gólem v dresu nemyslovic Martin Baborák. Po jeho gólu jakoby se Luštěnice úplně vytratili ze hřiště a naši přidali další tři branky trefili se Vonášek, Jakubínský a hattrick uzavřel Gruncl. V závěru Luštěnice už jen snížili z penalty na konečných 6:2

TJ Chotětov 3:4 FC Nemyslovice

Góly : Vonášek, Šona, Jakubínský, Kašpárek

Sestava: Tomšíček Z. - Vácha P. , Štípek , Baborák M. , Křapka - Kašpárek , Šona , Vonášek , Vácha F. , - Gruncl , Jakubínský

Střídání : Brož , Bezucha , Mikulec , Tomšíček S.

Utkání pro nás začalo velmi slibně. Hned v první minutě se prosadil Jakubínský. ¨Jinak byla první půle celkem vyrovnaná, ke konci poločasu přidal uklidnující gól Kašpárek. Ve druhé půli zvýšil již na 3:0 Šona, když obešel hned čtyři protihráče a krásným obloučkem přehodil bezmocného golmana. Vše se zdálo býti jasné. Hned v zápětí ovšem Chotětov snížil na rozdíl dvou branek a bojoval o kontaktní branku. Jejich snažení překazil ve druhém poločase velmi aktivní Šona, který poslal krásnou přihrávkou P. Vonáška za obranu hostí a ten sám proti golmanovi nezaváhal a svůj již dvanáctý gól sezony. Chotětov i přes nepříznivou situaci dál bojoval a dokázal snížit na rozdíl jediné branky a asi všichni sme si se závěrečným hvizdem rozhodčího hluboce oddechli, že si vezem vytoužené tři bodu domů a posunuli sme se na druhé místo v tabulce

SK Kosořice "B" 2:4 FC Nemyslovice

Góly : Vonášek 4x

Sestava: Tomšíček Z. - Vácha F. , Štípek , Baborák M. , Křapka - Mikulec , Šona , Vonášek , Tomšíček S. , - Gruncl , Jakubínský

Střídání : Brož , Bezucha

Když se o poločase šlo do kabin s výsledkem 1:2 jen málokdo věřil v plný bodový zisk z půdy Kosořic. Ale v druhé půli zcela ovládl hřiště jeden muž Pavel Vonášek. K promněněné penaltě z prní půlu přidal další tři přesné zásahy a otočil stav utkání na konečných 4:2. Pavel opět ukázal proč nosí na své ruce kapitánskou pásku, předvedl velký výkon a táhne své mužstvo vzhůru tabulkou pokud budeme bodovat ve středečním zápase v Chotětově posuneme se na již na druhé místo s pětibodovou ztrátou na první Kr. Vrutici

FC Nemyslovice 1:0 Kochánky

Góly : Kašpárek

Sestava: Tomšíček Z. - Vácha P. , Štípek , Baborák M. , Šona - Mikulec , Kašpárek , Vonášek , Tomšíček S. , - Gruncl , Jakubínský

Střídání : Brož , Vácha F. , Bezucha

TJ Chotětov - FC Nemyslovice = nedohráno

Asi v 53. minutě za stavu 0:0 se nad stadionem TJ Chotětova strhnul velký liják bylo to něco mezi deštěm a kroupama do toho se pak ještě přidala bouřka.Když se počasí nezlepšilo,rozhodčí asi po 15 minutách čekání zápas ukončil.Náhradní termín je zatím stanoven na 14.6.08 v sobotu od 14:00.Termín bude ještě upřesňen po dohodě na svazu.

SK Bezno-Sovinky "B" 2:2 FC Nemyslovice

Góly : Gruncl , Vonášek

Sestava: Tomšíček Z. - Bezucha , Štípek , Baborák M. , Baborák J. - Vonášek , Šona , Vácha F. , Kašpárek , - Jakubínský , Gruncl

Střídání : Brož , Tomšíček S. , Mikulec , Matějka

FC Nemyslovice 2:3 Kr. Vrutice "B"

Góly : Vonášek , Vácha F.

Sestava: Tomšíček Z. - Baborák J. , Štípek , Baborák M. , Šona - Gruncl ,Vácha F. , Vonášek , Tomšíček S. , - Kašpárek , Jakubínský

Střídání : Brož , Mikulec, Křapka