Mikulec neunesl výtku trenéra a šel předčasně do sprch

17.01.2014 19:00

Krnsko - V utkání III. třídy okresní fotbalové soutěže došlo k zajímavému momentu.

Ilustrační foto

Ilustrační foto Autor: DENÍK/Rudolf Hoffmann

25.10.2010 15:01

Krnsko B – Nemyslovice 2:2

V utkání III. třídy okresní fotbalové soutěže Mladoboleslavska přijeli hosté v roli favorita, ale tu v prvním poločase nepotvrdili.

Domácí měli řadu příležitostí, ale proměnili jedinou. Navíc se v závěru poločasu nechal nesmyslně vyloučit hráč hostů T. Mikulec, který po výtce trenéra na svou osobu nejprve svlékl na hřišti dres a pak svévolně opustil hrací plochu. Za to uviděl od hlavního rozhodčího červenou kartu a mužstvo oslabil.

Hosté však do druhé půle i v oslabení nastoupili jako vyměnění a hned po obrátce P. Vonášek hlavou vyrovnal.

Domácí šli opět do vedení brankou z pokutového kopu, který proměnil Kunst.

Hosté nakonec zaslouženě vyrovnali, když Šona zblízka dorazil do branky míč, vyražený brankářem Novákem.

Branky: 27. Hotzel, 62. Kunst z penalty – 48. P. Vonášek, 70. Šona. Rozhodčí: Hutter. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Rohy: 3:4. Diváci: 20. Poločas: 1:0.

Krnsko B: Novák – Mráz, Soumar, Čadil, V. Šulc – Hotzel, Kunst, M. Šulc, Steklý – V. Vízek, Navrátil (75. Vlasák). Trenér Karel Šlosr.

Nemyslovice: Palo – L. Baborák, M. Baborák, Lřapka, Štípek (75. Mikulec) – Machovec, P. Vonášek, Šona, Firický (84. Horák) – T. Mikulec, Kašpárek.Trenér Antonín Kiceluk.